bilety-lotnicze.Maroko.com.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Maroko.com.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Marrakesz
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Marrakesz
Lotnisko Marrakesz-Menara / Marrakech-Menara Airport
www.onda.ma
Jeden z największych portów lotniczych w Maroku, oddalony od centrum o 6 km w kierunku południowo-zachodnim. Lotnisko posiada jeden terminal
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Marrakeszu nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Marrakeszu oferuje Paryż (Orly). Dobre połączenie lotnicze posiada także Londyn (Heathrow, Gatwick, Luton), Bruksela (National, Charleroi), Madryt i Barcelona.
Lokalna siatka połączeń:Marrakesz stanowi raczej punkt docelowy niż bazę przesiadkową. Dobre lokalne połączenia lotnicze posiada tylko z miastami takimi jak: Casablanca, Agadir, Warzazat.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Aigle Azur, Air Europa, Air France, easyJet, Iberia Airlines, Jet4you, Jetairfly, Norwegian Air Shuttle, Royal Air Maroc, Regional Air Lines, Ryanair, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, transavia.com;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Do lotniska należy jechać drogą Avenue de la Menara i podążać za znakami.
Taxi: Duża ilość taksówek przed lotniskiem. Przejazd trwa 15-20 min. Cenę za przejazd należy uzgodnić przed wyruszeniem w trasę. Cenniki na zewnątrz pokazują aktualną cenę za przejazd.
Autobus: Autobusy odjeżdżają co godzinę od 6 rano do 24.15. Autobus nr 11 kursuje co 20-30 min do Jemaa el-Fna (w weekendy kursy są rzadsze). Przystanek autobusowy usytuowany jest 800m od lotniska.


państwa w TravelOne.pl