bilety-lotnicze.Maroko.com.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Maroko.com.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Tangier
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Tangier
Lotnisko Tanger / Tangier-Boukhalef Airport
www.onda.ma
Międzynarodowy port lotniczy położony jest 11 km na zachód od Tangeru, w regionie Tanger-Tetuan, w północnym Maroku. Nosi imię Ibn Batuty i posiada 2 terminale
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Tangeru nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Tangeru oferuje: Paryż (Charles De Gaulle, Orly). Dobre połączenia lotnicze posiada także Londyn (Heathrow), Bruksela, Amsterdam, Madryt i Barcelona.
Lokalna siatka połączeń:Tanger stanowi raczej punkt docelowy niż bazę przesiadkową. Dobre lokalne połączenia lotnicze posiada tylko z miastami takimi jak: Agadir, Casablanca i An-Nadur.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Terminal 2: Aigle, Atlas Blue, Condor, Corsairfly, easyjet, flybaboo, Iberia, Royal Air Maroc, Regional Air Lines, TUIfly;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Lotnisko usytuowane jest ok.11 km na północny-wschód od Tangeru. Do lotniska można dojechać kierując się najpierw drogą nr 416, a następnie podążają za oznaczeniami.
Taxi: Do centrum miasta podróż trwa 20 min. Serwis dostępny jest całą dobę, 7 dni w tygodniu.


państwa w TravelOne.pl